Transport zmarłych

1 Maja 9, 95-100 Zgierz

781 790 601

Całodobowy transport zmarłych

24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, święto czy nie jesteśmy gotowi do działania. Jeśli potrzebują Państwo abyśmy odebrali ciało osoby zmarłej z domu, szpitala, hospicjum, czy jakiegokolwiek innego miejsca – nasz doświadczony personel przyjedzie i to zrobi.

Międzynarodowy transport zmarłych

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu sprowadzania oraz pomocy w sprowadzeniu ciała lub prochów zmarłego z zagranicy. Kompleksowo podchodzimy do procedury transportu zwłok z zagranicy, a swoje usługi oferujemy przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Zapewniamy sprawny transport zmarłych z krajów całego świata, także z innych kontynentów.

Zapewniamy merytoryczne wsparcie oraz służymy fachową poradą z zakresu przewiezienia ciała z zagranicy. Ze swojej strony zapewniamy załatwienie wszelkich formalności wynikających z zaistniałej sytuacji transportu ciała z odległego miejsca. W ramach usługi międzynarodowego transportu zmarłych uzyskujemy zezwolenia z polskich urzędów, staramy się o wyrobienie zagranicznych dokumentów, a także występujemy o konsularne przepustki dla ciał i prochów. Przeprowadzimy także odprawy graniczne w zakresie celnym i sanitarnym.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z wyzwań, jakie stają przed rodziną i bliskimi zmarłego, zwłaszcza gdy zgon nastąpił daleko od kraju. Właśnie dlatego do każdego powierzonego zadania podchodzimy indywidualnie, z pełnym zrozumieniem specyfiki sytuacji, w której znaleźli się bliscy zmarłej osoby. Wiemy jakim ciężarem jest procedura sprowadzenia zwłok, dlatego sami podejmujemy się tego wyzwania, w konsultacji z rodziną.

Całodobowy kontakt

781 790 601